Upgrady/Aktualizace

Bezplatná aktualizace pro majitele programů QuickPHOTO 3.0/3.1:
Bezplatnou aktualizaci na Vaši verzi programu QuickPHOTO 3.2 si můžete stáhnout v sekci Downloads. Pro aktualizaci není nutné přidávat žádná dodatečná opravnění do Vašeho hardwarového klíče. Stáhněte a nainstalujte si novou verzi!


Upgrady pro majitele starších verzí programů QuickPHOTO:
Pokud vlastníte libovolnou starší verzi programu QuickPHOTO, můžete získat kteroukoliv verzi programu QuickPHOTO CAMERA, QuickPHOTO MICRO nebo QuickPHOTO INDUSTRIAL v aktuální verzi za zvýhodněnou cenu formou upgradu. (Můžete tak například upgradovat z verze QuickPHOTO CAMERA 2.3 na poslední verzi programu QuickPHOTO CAMERA, QuickPHOTO INDUSTRIAL apod.)

Ke své verzi programu máte také možnost dokoupit libovolný z modulů Deep Focus (modul pro skládání snímků s hloubkou ostrosti mnohem větší, než je hloubka ostrosti mikroskopů), RECORD IT (modul pro nahrávání videa) nebo FLUO+ (modul pro skládání snímků pořízených použitím různých fluorescenčních filtrů).

Jak postupovat při nákupu upgradu nebo modulu?

1. Vyberte si produkt nebo modul, o který máte zájem.
2. Zjištění čísla hardwarového klíče.
  Aby bylo možné program QuickPHOTO upgradovat na nejnovější nebo vyšší verzi nebo přidat nový modul, je nutné do vašeho hardwarového klíče přidat oprávnění pro spouštění nové verze programu/modulu. Oprávnění bude do vašeho hardwarového klíče automaticky přidáno při instalaci upgradu/modulu na váš počítač. K tomu je nezbytné zjistit číslo, které je unikátní a je ve vašem klíči pevně uloženo a zaslat jej spolu s objednávkou vašemu dodavateli. Na základě tohoto čísla bude vytvořeno unikátní instalační CD s upgradem/modulem, které provede při instalaci automatické přidání oprávnění do vašeho hardwarového klíče. Toto CD bude fungovat pouze pro vámi zaslané číslo klíče.
 
  Jak zjistit číslo hardwarového klíče?
  Samolepka na klíči
U novějších verzí programů QuickPHOTO je číslo klíče černě vytištěno na bílé samolepce přímo na hardwarovém klíči. Číslo vypadá například takto: 252568954. Toto číslo je natištěno na samolepce bez jakýchkoliv dalších textů. Pokud takovouto samolepku na svém klíči nemáte, postupujte následovně:
  Zjištění čísla klíče pomocí Vašeho programu QuickPHOTO
Ve všech verzích programu QuickPHOTO CAMERA, MICRO a INDUSTRIAL a v novějších verzích programu QuickPHOTO PRO a je v nabídce Nápověda umístěna funkce Odeslání čísla klíče... Pokud tuto funkci aktivujete, zobrazí se dialogové okno, které obsahuje číslo klíče.
3. Zaslání čísla klíče spolu s objednávkou vašemu dodavateli softwaru.
  Získané číslo klíče zašlete spolu s objednávkou (obsahující název produktu, o který máte zájem a vaše kontaktní informace) svému dodavateli softwaru QuickPHOTO. Dbejte na správné vyplnění čísla klíče. Pokud číslo klíče nevyplníte správně, nebude instalace upgradu úspěšná.
Pokud neznáte svého dodavatele softwaru QuickPHOTO - kontaktujte nás.

Aktuality

07/2018 Podpora nových modelů zrcadlovek Canon EOS

Digitální zrcadlovky Canon EOS 2000D a 4000D jsou nyní podporovány v programech QuickPHOTO. Instalační balíček nové verze ovládacího panelu naleznete v sekci Downloads.


07/2018 Nové kamery PROMICAM

Řada USB 3.0 kamer PROMICAM byla rošířena o dva nové modely: PROMICAM 3-4C a PROMICAM 3-5CP+


04/2018 QuickPHOTO 3.2

Byly vydány nové verze programů QuickPHOTO 3.2 - ke stažení v sekci Downloads.


01/2017 Nové USB 3.0 CMOS kamery

Nové USB 3.0 CMOS kamery PROMICAM LITE 5 a PROMICAM LITE 10 jsou nyní dostupné a podporované v programech QuickPHOTO.


11/2017 Podpora nových modelů zrcadlovek Canon EOS

Digitální zrcadlovky Canon EOS 200D a 6D Mark II jsou nyní podporovány v programech QuickPHOTO. Instalační balíček nové verze ovládacího panelu naleznete v sekci Downloads.


09/2017 Vydán modul Figure Maker

Softwarový modul k programům QuickPHOTO pro vytváření složených snímků pro účely publikování.
Více info>>


02/2017 Modul Image Stitching pro interaktivní skládání zorných polí

Na trh byl uveden nový softwarový modul k programům QuickPHOTO, který umožňuje interaktivně skládat zorná pole z mikroskopů s manuálním stolkem.
Více info>>