Upgrady/Aktualizace

Bezplatná aktualizace pro majitele programů QuickPHOTO 3.0:
Bezplatnou aktualizaci na Vaši verzi programu QuickPHOTO 3.1 si můžete stáhnout v sekci Downloads. Pro aktualizaci není nutné přidávat žádná dodatečná opravnění do Vašeho hardwarového klíče. Stáhněte a nainstalujte si novou verzi!


Upgrady pro majitele starších verzí programů QuickPHOTO:
Pokud vlastníte libovolnou starší verzi programu QuickPHOTO, můžete získat kteroukoliv verzi programu QuickPHOTO CAMERA, QuickPHOTO MICRO nebo QuickPHOTO INDUSTRIAL v aktuální verzi za zvýhodněnou cenu formou upgradu. (Můžete tak například upgradovat z verze QuickPHOTO CAMERA 2.3 na poslední verzi programu QuickPHOTO CAMERA, QuickPHOTO INDUSTRIAL apod.)

Ke své verzi programu máte také možnost dokoupit libovolný z modulů Deep Focus (modul pro skládání snímků s hloubkou ostrosti mnohem větší, než je hloubka ostrosti mikroskopů), RECORD IT (modul pro nahrávání videa) nebo FLUO+ (modul pro skládání snímků pořízených použitím různých fluorescenčních filtrů).

Jak postupovat při nákupu upgradu nebo modulu?

1. Vyberte si produkt nebo modul, o který máte zájem.
2. Zjištění čísla hardwarového klíče.
  Aby bylo možné program QuickPHOTO upgradovat na nejnovější nebo vyšší verzi nebo přidat nový modul, je nutné do vašeho hardwarového klíče přidat oprávnění pro spouštění nové verze programu/modulu. Oprávnění bude do vašeho hardwarového klíče automaticky přidáno při instalaci upgradu/modulu na váš počítač. K tomu je nezbytné zjistit číslo, které je unikátní a je ve vašem klíči pevně uloženo a zaslat jej spolu s objednávkou vašemu dodavateli. Na základě tohoto čísla bude vytvořeno unikátní instalační CD s upgradem/modulem, které provede při instalaci automatické přidání oprávnění do vašeho hardwarového klíče. Toto CD bude fungovat pouze pro vámi zaslané číslo klíče.
 
  Jak zjistit číslo hardwarového klíče?
  Samolepka na klíči
U novějších verzí programů QuickPHOTO je číslo klíče černě vytištěno na bílé samolepce přímo na hardwarovém klíči. Číslo vypadá například takto: 252568954. Toto číslo je natištěno na samolepce bez jakýchkoliv dalších textů. Pokud takovouto samolepku na svém klíči nemáte, postupujte následovně:
  Zjištění čísla klíče pomocí Vašeho programu QuickPHOTO
Ve všech verzích programu QuickPHOTO CAMERA, MICRO a INDUSTRIAL a v novějších verzích programu QuickPHOTO PRO a je v nabídce Nápověda umístěna funkce Odeslání čísla klíče... Pokud tuto funkci aktivujete, zobrazí se dialogové okno, které obsahuje číslo klíče.
3. Zaslání čísla klíče spolu s objednávkou vašemu dodavateli softwaru.
  Získané číslo klíče zašlete spolu s objednávkou (obsahující název produktu, o který máte zájem a vaše kontaktní informace) svému dodavateli softwaru QuickPHOTO. Dbejte na správné vyplnění čísla klíče. Pokud číslo klíče nevyplníte správně, nebude instalace upgradu úspěšná.
Pokud neznáte svého dodavatele softwaru QuickPHOTO - kontaktujte nás.

Aktuality

09/2017 Vydán modul Figure Maker

Softwarový modul k programům QuickPHOTO pro vytváření složených snímků pro účely publikování.
Více info>>


02/2017 Modul Image Stitching pro interaktivní skládání zorných polí

Na trh byl uveden nový softwarový modul k programům QuickPHOTO, který umožňuje interaktivně skládat zorná pole z mikroskopů s manuálním stolkem.
Více info>>


12/2016 Podpora automatizovaného HDR snímání pro fotoaparáty Canon EOS

Ovládací panel fotoaparátů Canon EOS nyní podporuje automatizované HDR snímání, které je také možné spojit s proostřovacím modulem Deep Focus. Instalační balíček nové verze ovládacího panelu fotoaparátů Canon EOS naleznete v sekci Downloads.


12/2016 Podpora nových modelů zrcadlovek Canon EOS

Digitální zrcadlovky Canon EOS 1300D a 80D jsou nyní podporovány v programech QuickPHOTO. Instalační balíček nové verze ovládacího panelu naleznete v sekci Downloads.


02/2016 K dispozici je modul HDR 2.0 pro programy QuickPHOTO

Nová verze modulu HDR je dostupná pro programy QuickPHOTO. Modul HDR 2.0 nově podporuje automatizované pořizování HDR snímků a může být použit společně s proostřovacím modulem Deep Focus.
Více info>>


Nová řada USB 3.0 kamer PROMICAM

Na trh byla uvedena nová řada USB 3.0 kamer PROMICAM. Tyto kamery poskytují vysokou kvalitu obrazu, věrnou reprodukci barev a vysokou snímkovou frekvenci živého obrazů. Kamery jsou podporovány programy QuickPHOTO.