Programy QuickPHOTO

Řada programů pro digitální mikrofotografii, úpravy obrazu a měření
Programy QuickPHOTO jsou určeny především pro snadné a rychlé snímaní fotografií z optických mikroskopů a stereomikroskopů, úpravu obrazu a měření. Programy QuickPHOTO přímo spolupracují s celou řadou digitálních snímacích zařízení, jako jsou digitální fotoaparáty, mikrofotografické kamery a skenery preparátů.
Programy QuickPHOTO jsou dostupné v několika verzích. Jednotlivé verze se liší svými funkcemi dle zaměření do oboru. Funkcionalitu programů QuickPHOTO je možné rozšířit pomocí přídavných modulů.
Programy QuickPHOTO mají uživatelsky přívětivé ovládání a jsou k dispozici v českém jazyce.

QuickPHOTO CAMERA

Základní verze programu QuickPHOTO
Program představuje univerzální řešení pro snímání digitálních fotografií z mikroskopů, úpravu obrazu a základní měření. Program QuickPHOTO CAMERA je vhodný pro všechny mikroskopické obory a aplikace bez větších nároků na měření.

QuickPHOTO MICRO

Pokročilá verze programu QuickPHOTO určená zejména pro využití v biomedicínských oborech
Program obsahuje všechny funkce programu QuickPHOTO CAMERA a navíc řadu dalších funkcí pro měření v obraze a vytváření tištěných protokolů.

QuickPHOTO INDUSTRIAL

Nejvyšší verze programu QuickPHOTO určená zejména pro technické aplikace
Program představuje nejvyšší verzi z řady produktů QuickPHOTO. Program QuickPHOTO INDUSTRIAL obsahuje všechny funkce programu QuickPHOTO MICRO a řadu dalších měřících funkcí určených především pro využití v průmyslu a materiálovém výzkumu.

Modul Deep Focus

Modul pro vytváření snímků s extrémní hloubkou ostrosti
Přídavný modul k programům řady QuickPHOTO, který umožňuje vytvářet snímky s hloubkou ostrosti mnohem větší, než jaké je možné dosáhnout běžným použitím optických mikroskopů. Využívá se při práci se stereomikroskopy i ostatními typy mikroskopů v procházejícím i odraženém světle. Modul Deep Focus umožňuje celý proces vytváření snímků automatizovat.

Modul HDR

Modul pro vytváření snímků s velkým dynamickým rozsahem
Přídavný modul k programům QuickPHOTO určený pro vytváření snímků s velkým dynamickým rozsahem ze sérií snímků s různou expozicí. Modul je možné použít pro vytváření HDR (High Dynamic Range) snímků statických vzorků nasnímaných s použitím mikroskopu, pro makrosnímky i standarní fotografii.

Modul Image Stitching

Modul pro interaktivní skládání zorných polí
Přídavný softwarový modul k programům QuickPHOTO určený k interaktivnímu sešívání zorných polí z mikroskopu. Modul je možné použít jak pro sešití několika zorných polí, tak k nasnímání celých vzorků s rozlišením až několik gigapixelů.

Modul Figure Maker

Modul pro vytváření složených snímků do publikací
Figure Maker je přídavný modul k programům QuickPHOTO, který umožňuje během několika minut velmi snadno vytvářet složené „koláže“ do publikací ze snímků z mikroskopu nebo makro snímků.

Modul FLUO+

Modul pro fluorescenční mikrofotografii
Přídavný modul k programům řady QuickPHOTO. Až osum snímků pořízených s použitím různých fluorescenčních filtrů může být složeno do jednoho výsledného obrazu.

Modul RECORD IT

Modul pro nahrávání videa v reálném čase
Přídavný modul k programům řady QuickPHOTO. Modul umožňuje záznam videa v reálném čase z digitálních a analogových mikroskopických kamer a fotoaparátů.

Aktuality

07/2018 Podpora nových modelů zrcadlovek Canon EOS

Digitální zrcadlovky Canon EOS 2000D a 4000D jsou nyní podporovány v programech QuickPHOTO. Instalační balíček nové verze ovládacího panelu naleznete v sekci Downloads.


07/2018 Nové kamery PROMICAM

Řada USB 3.0 kamer PROMICAM byla rošířena o dva nové modely: PROMICAM 3-4C a PROMICAM 3-5CP+


04/2018 QuickPHOTO 3.2

Byly vydány nové verze programů QuickPHOTO 3.2 - ke stažení v sekci Downloads.


01/2017 Nové USB 3.0 CMOS kamery

Nové USB 3.0 CMOS kamery PROMICAM LITE 5 a PROMICAM LITE 10 jsou nyní dostupné a podporované v programech QuickPHOTO.


11/2017 Podpora nových modelů zrcadlovek Canon EOS

Digitální zrcadlovky Canon EOS 200D a 6D Mark II jsou nyní podporovány v programech QuickPHOTO. Instalační balíček nové verze ovládacího panelu naleznete v sekci Downloads.


09/2017 Vydán modul Figure Maker

Softwarový modul k programům QuickPHOTO pro vytváření složených snímků pro účely publikování.
Více info>>


02/2017 Modul Image Stitching pro interaktivní skládání zorných polí

Na trh byl uveden nový softwarový modul k programům QuickPHOTO, který umožňuje interaktivně skládat zorná pole z mikroskopů s manuálním stolkem.
Více info>>